• genctasavvufcular@genctasavvufcular.org.tr

Bir gönül kitabı olan ‘Dinle HŞY’den’ okuyucularıyla buluşmuştur.. Basımı tamamlanıp dağıtıma başlanan kitabımızın gönüllere hem-daş olmasını diler, devamının Hakk’ın izniyle geleceğini belirtmek isteriz..

Dinle HŞY’den hayatın içinde pek çok olguya değinmekte ve fani âlemin içinde bizi içimizdeki hakikatten uzaklaştıran her türlü afetten nasıl korunabileceğimizi bir öğretici edasıyla değil, yaşanmışlığın hâl lisanından anlatmaktadır..

‘Biliniz ki’ ile başlayan HŞY sözlerini de derlemekte ve düzenlemekte olduğumuzu da ayrıca belirtmek isteriz.. Kısa bir ara verdiğimiz şu günlerden sonra gönüllere dokunan derin ilm- i hakikat sözlerini ‘Biliniz ki’nin dilinden paylaşmaya devam edeceğiz inşallah..Hakk’ın izniyle gönül sayfasından dile dökülen irfani sözlerin, sır olan kısmı ehlinde kalmak üzere, ihya geleneğinin güzelliğiyle her bir Hakk sevdalısı, yüreği iman ile dolu gönülün istifadesine vermeyi dileriz..

Kişinin kendisinde kalan ve paylaşılmayan güzelliklerin kısır bir hizmet olduğu düşüncesinden hareketle hizmet ve aşk- ı ilahi nûr’uyla şereflenmiş bir irfani çalışmanın HŞY dilinden bu sayfalardan tezahürlerine Rahman’ın izniyle kavuşabilmemizi niyaz ederiz elhamdülillah..