Amasya Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Enes Tigen Ziyareti

Dergimizin 13. Sayısının hazırlıkları için çıkmış olduğumuz saha araştırması gezimizde Amasya Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Enes Tigen Beyefendi`yi makamında ziyaret ettik. Kendilerine Dil-i Halvet dergimizin Amasya konu başlıklı 12. Sayısını ve “II. Uluslararası Bakü`den Balkanlara Halvetilik Sempozyumu Tebliğleri” adlı kitabımızı takdim ederek, gelecek yılda Amasya`da gerçekleştirmeyi planladığımız sempozyum için kendileriyle istişarede bulunduk. Kıymetli vakitlerini bize ayırdıkları için teşekkür ederiz.

Amasya Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ahmet Hamdi Yanık Ziyareti

Dergimizin 13. Sayısının hazırlıkları için çıkmış olduğumuz saha araştırması gezimizde Amasya Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ahmet Hamdi Yanık Beyefendi’yi makamında ziyaret ettik. Kendilerine Dil-i Halvet dergimizin Amasya-1 konu başlıklı 12. Sayısını takdim ettik. Kıymetli vakitlerini bize ayırdıkları için teşekkür ederiz.

Amasya İl Halk Kütüphanesi Müdürü Mustafa Gül Ziyareti

Amasya İl Halk Kütüphanesi Müdürü Mustafa Gül Beyefendi’yi makamında ziyaret ettik. Kendilerine Dil-i Halvet dergimizin Amasya-1 konu başlıklı 12. Sayısını takdim ettik. Kendilerinin samimi, içten sohbetlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Amasya Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Öğretim Görevlisi Yrd.Doç.Dr. Metin Hakverdioğlu Ziyareti

Yrd.Doç.Dr. Metin Hakverdioğlu Beyefendi’yi Amasya Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesinde ziyaret ettik. Kendilerine Dil-i Halvet dergimizin Amasya-1 konu başlıklı 12. Sayısını ve “II. Uluslararası Bakü`den Balkanlara Halvetilik Sempozyumu Tebliğleri” adlı kitabımızı takdim ederek, gelecek yılda Amasya`da gerçekleştirmeyi planladığımız sempozyum için kendileriyle istişarede bulunduk. Değerli vakitlerini bize ayırdıkları için teşekkür ederiz.